Księga Gości

9 komentarzy:

 1. Kasia to czarodziejka! Doskonałe wyczucie smaku i fantastyczne zdolności manualne...
  Jestem zachwycona albumikami, folderami na zdjęcia i zaproszeniami na sesje zdjęciowe. Nie wyobrażam sobie by kto inny robił je dla mnie...
  Kasiu-dziękuję:-***

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu- Ptasiu, uwielbiam Twoje prace! Czyściutkie, delikatne, wysmakowane, piękne! Na pewno jeszcze nie raz zamówię i polecam Ciebie innym :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka prac miałam okazję wąchać, macać, smakować :) wzrokowo oczywiście :) Kartki tylko u Ciebie zamawiam, albumik dalej nie ma zdjęć bo jest na to za ładny :) Kocham,kocham kocham!!!! Nic dodać więcej niż ująć. Kocham perfekcję - i u Ciebie mam ją jak w banku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam przyjemność zaproponować kiedyś szefom firmy, w której pracowałam skorzystanie z usług Kasi. Byli zachwyceni! Kartki świąteczne, które wysłaliśmy do naszych partnerów biznesowych wykonane były z ogromną precyzją. Otrzymaliśmy kilka telefonów z podziękowaniami. Adresaci byli zachwyceni. Takich kartek nie otrzymali od żadnej innej firmy. Gorąco polecam skorzystanie z usług tej uzdolnionej kobiety!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. W domu mam wiele prac Kasi! Pojemniki na przyprawy, ramki na zdjęcia, kartki świąteczne, zaproszenia, magnesy. Nikt z moich gości nie może przejść obok obojętnie! Precyzja, dbałość o najdrobniejszy szczegół, rzetelność, sumienność i serce - to wszystko widać w każdej, zrobionej przez Ptasiową, pracy! Chcę mieć dosłownie wszystko, co wychodzi spod jej rąk;)
  Agata;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaproszenia na chrzest sa sliczne, bardzo ładnie wykonane. Gorąco polecam!:) Marta

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Kasia tworzy cuda, długo się im przygladalam ale w końcu była okazja i zamówiłam. Potraktowana zostałam indywidualnie i to co chciałam zostało uwzględnione. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z usług pani Kasi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przesyłka doszła cala i zdrowa. bardzo ładny album, fajnie dobrane kolory :) Polecam wszystkim Pani prace :) Mam nadzieję, że jeszcze skorzystam z pani ofert :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaproszenia na chrzest są przepiękne . Polecam każdemu .

  OdpowiedzUsuń